Bezbramkowy remis zespołów: Łyna Sępopol i SKS Szczytno

Sobotni mecz, rozegrany na stadionie leśnym w Szczytnie, licznie zgromadził wiernych kibiców na widowni. Choć wynik był bezbramkowy, to oba zespoły stwarzały sobie liczne sytuacje do strzelenia bramek. Po obu stronach było wiele interesujących akcji. Spotkały się zespoły zajmujące 3. (Łyna Sępopol) i 12. miejsce (SKS), jednak na boisku nie widać było dużej rozbieżności w jakości gry.

W I połowie, Szczytno prowadziło otwartą grę, mieliśmy więcej okazji do rozegrania akcji. Łyna odpierała ataki SKS'u. W drugiej połowie, sytuacja odwróciła się. Po 60. minucie, gra wyrównała się i oba zespoły, zmęczone upałem, dograły o końca meczu bez bramki. Przy okazji tego meczu, można zauważyć, że nasi biorą przykład z wysokiej klasy piłkarzy. I tak, na przykład, nasz obrońca: Czarek Trzebiński, wbiega z prawej strony w pole karne, w stylu Łukasza Piszczka. To pokazuje, że potrafimy się uczyć na przykładzie najlepszych. Warto też nadmienić, że coraz lepsza gra zespołu, gromadzi na naszym stadionie sporą grupę kibiców, którzy swoim śpiewem zagrzewają naszych do walki.

,,SKS, SKS - ukochany klubie nasz! Dziś dla nas grasz!"

To buduje pozytywną atmosferę wokół drużyny. Dziękujemy, w imieniu zespołu, że jesteście z nami!

W przerwie meczu, honorową złotą odznakę Warmińskiego Związku Piłki Nożnej, przyznano p. Stanisławowi Siurnickiemu, byłemu zawodnikowi Pochorążaka i Gwardii Szczytno, później także sędziemu piłkarskiemu. Odznakę wręczył delegat WZPN, prezes SKS - p. Zbigniew Magnuszewski.