Zapowiedź meczu z Łyną Sępopol

Po raz ostatni, SKS zagra na swoim boisku mecz ligowy, tym razem z Łyną Sępopol. Jest to przeciwnik, który zajmuje 3. miejsce w tabeli i walczy o drugie. Nasz zespół też walczy o wyższą lokatę w tabeli. Całkiem realna stała się możliwość zdobycia około 10. miejsca w klasyfikacji, mimo że w tym sezonie dobrych zespołów nie brakuje. Nasza drużyna, z pewnością może zaliczyć do udanych rundę jesienną. Startowaliśmy z ostatniego miejsca, z 7 punktami. Uzbieraliśmy 29 punktów i jest to wyczyn, który nie zdarzył się jeszcze w historii Klubu. Jest to zasługa zawodników oraz sztabu szkoleniowego. Przemyślane decyzje, pojęte w przerwie zimowej, owocują sukcesem.

Kibicu! Przyjdź, bo warto! Nie żałuj gardła dla swojej drużyny! Podczas meczu będzie można także zaopatrzyć się w szalik z barwami Klubu.

Sobota (27.05), godz. 17:00, stadion leśny na ul. Ostrołęckiej 4

Do zobaczenia!