Jutro mecz ze Śniardwami Orzysz

Tylko 3 mecze i wakacje! Zakończenie sezonu będzie zależało od wyników ostatnich trzech spotkań. Nasz zespół za cel obrał zwycięstwo. A jak będzie? Zobaczymy. Na treningach pełna mobilizacja. Dbałość o każdy szczegół. Taktyka trenowana wielokrotnie, by na meczu manewry wyszły w 100%. Plan kolejnych spotkań wygląda następująco: jutro gramy z Orzyszem, za tydzień z Błękitnymi Pasym. Ostatnim przeciwnikiem SKS'u, będzie zespół z Pisza.

Nasz dorobek punktowy w tym sezonie jest dużo korzystniejszy, niż w poprzednim. Obecnie zgromadziliśmy 30 pkt, z czego aż 23 pochodzą z tego sezonu. W tę sobotę jedziemy do Orzysza. Śniardwy Orzysz ma 41 pkt i jest na 7. miejscu w tabeli. Ostatnich meczy, zespół nie wspomina dobrze. Widzimy tu dla siebie pewną szansę na zdobycie punktów. Śniardwy też z pewnością nie poddadzą się bez walki, więc kibiców czeka ciekawe widowisko.

Mecz odbędzie się w Orzyszu,o godz. 18:00. SKS - do boju!

Dziś, prezes Szczycieńskiego Klubu Sportowego, pan Zbigniew Magnuszewski, kończy 70 lat. Z tej okazji, życzymy zdrowia, sił, pomyślności oraz dumy z sukcesów naszych sportowców!

- redakcja strony