Pewna wygrana w Olsztynie.

Wyprawa naszego Zespołu do Warmii Olsztyn zakończyła się sukcesem.

Po gwizdku sędziego młodzi piłkarze Warmii rzucili się na gości wszystkimi siłami i uzyskali lekką przewagę. Przez to zespół z Olsztyna nadział się na kontrę SKS-u i w 3 minucie Kuba Kulesik wrzuca piłkę w pole karne tam czeka Nikodem Woźniak i z piątego metra pokonuje bramkarza gospodarzy. Efektowną bramkę na 2:0 w 16 minucie strzelił po podaniu Woźniaka, Maciej Balcerzak popisując się pięknym wolejem. Gospodarzom udało się strzelić bramkę kontaktową w 20 minucie w rzutu wolnego.

W 23 minucie Balcerzak zdobywa bramkę  bezpośrednio z rzutu wolnego i wynik 3:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie goście zaczęli grać agresywniej, lecz rezultat się nie zmieniał do 52 minuty. Kolejną bramkę dla SKS-u strzelił Arkadiusz Wnuk. Kulesik dośrodkował z rzutu wolnego na pole karne przeciwnika, bramkarz gospodarzy chciał wypiąstkować lecz niefortunnie zderzył się ze swoim obrońcą. W całym zamieszaniu Wnuk dopadł piłkę i skierował ją do pustej bramki. W 64 minucie Kulesik zdobywa kolejną bramkę dla naszego Zespołu. Druga bramka dla Warmii wpadła w 82 minucie gry po błędzie naszych obrońców.

Gratulujemy pewnej wygranej. Serdeczne podziękowania dla kibiców, którzy przyjechali ze Szczytna wspierać nasz Zespół.

Skład: Wardęcki, Świercz, Magnuszewski, Sachajczuk, Kuchna(Zyśk), Deptuła( Chorążewicz), Woźniak(Pogorzelski), Kulesik(Grzywiński), Nasiadka(Trzebieciński), Wnuk, Balcerzak(Kwiatuszewski).

Za tydzień SKS zmierzy się na własnym stadionie z Mazurem Pisz.