0

V edycja Sylwestrowego Turnieju Piłki Halowej...

V edycja Sylwestrowego Turnieju Piłki Halowej R-GOL Cup

W dniach 28-29 grudnia 2015 roku odbyła się okrągła - V edycja Sylwestrowego Turnieju Piłki Halowej R-GOL Cup dla dzieci w Szczytnie...

0

Trampkarze w Mikołajkach

Trampkarze SKS-u Szczytno zajęli III miejsce w V Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się w dniach 12-13.12.2015 r. w...

0

ITR Jeziorak Iława - SKS Szczytno 1 liga trampkarz

Drużyna Trampkarzy wygrała wyjazdowy mecz w Iławie z Jeziorakiem 3:0 bramki zdobyli 2 - Radosław Krzewski i Damian Witkowski

0

SKS Szczytno - GKS LZS Wikielec 2:5 - Pożegnanie...

SKS Szczytno - GKS LZS Wikielec 2:5 - Pożegnanie Błażeja Bogdańskiego

Przed meczem z GKS LZS Wikielec drużyna trampkarzy pożegnała wyjeżdzającego do Szwecji Błażeja Bogdańskiego kapitan drużyny Radosław Krzewski wręczył Mu pamiątkowy puchar oraz koszulkę z podpisami zawodników i trenerów. Błażej życzymy powodzenia !!!

0

Stomil Olsztyn - SKS Szczytno 1 liga Trampkarz

Od zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki podopieczni Marka Jurczaka w 1lidze wojewódzkiej trampkarzy C1. Na wyjeździe pokonali Stomil Olsztyn 2:3, do przerwy przegrywali 2:0, po 2 bramkach Michała Biernackiego i Radosława Krzewskiego w drugiej połowie wywieźli 3 pkt.

0

Trampkarz C1

Drużyna Trampkarzy C1 prowadzona przez Marka Jurczaka zainauguruje rozgrywki w 1 lidze wojewódzkiej. W Olsztynie 23.08.2015r o godz. 11.00 rozegra mecz z drużyną Stomil Olsztyn SA