SKS zagra z LUKS Wilczkiem Wilkowo 20.05

Kolejne dwa mecze SKS, odbędą się z zespołami z górnej części tabeli. Pierwszy w sobotę 20.05, z Wilczkiem Wilkowo (mecz wyjazdowy), zajmującym 4. miejsce w tabeli.

Zespół z Wilkowa gra w kratkę: zremisował z Prostkami, a z Łyną Sępopol przegrał aż 0:6.  Czy to kryzys zespołu, czy zadyszka? Oby w sobotnim meczu z nami, też złapał chwilową zadyszkę. Potrzebne są nam punkty, które w sobotę wyrwiemy!

W jesiennym meczu z Wilkowem, ulegliśmy 0:3. To już jednak historia. W rundzie wiosennej, jesteśmy zupełnie innym zespołem. Jesteśmy pełni nadziei, bo uwierzyliśmy w swoje umiejętności. Analizując naszą grę, można powiedzieć, że bramkarze: Rogacz i Wardęcki, mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Magnuszewski, Świerszcz, Kuchna, Trzebieciński, Banasiak, Pogorzelski, czy Czarnecki - tworzą zgraną obronę. Ten zespół, w tym sezonie, ma szansę wygrać z najbardziej pewnym wygranej przeciwnikiem. Liczymy, że w tych pięciu meczach, które nas czekają, zdobędziemy wystarczającą liczbę punktów, by nie tylko utrzymać się w tej lidze, ale również wskoczyć na wyższą pozycję w tabeli.

Kibicu! Kup szalik SKS'u i dumnie kibicuj swojej drużynie! Szczególnie teraz przyda nam się Twój doping z trybunów. Bądź z nami w tą sobotę!

Mecz 20.05, o godz. 17:00 w Wilkowie. Szaliki będą sprzedawane w następną sobotę: 27.05, podczas meczu.