Skromne zwycięstwo SKS'u

Są takie mecze, które uwidaczniają słabe punkty zespołu. Wczorajszy mecz z Pojezierzem Prostki do takich właśnie należał.

Wiele z oddanych strzałów na bramkę z naszej strony, lądowało ponad poprzeczką lub obok słupka. Dużo niecelnych podań... Można powiedzieć, że SKS podczas wczorajszego meczu przechodził lekki kryzys. Być może było to spowodowane tym, że odpadliśmy z wojewódzkich rozgrywek o Puchar Polski. Jednak musimy zarezerwować jeszcze siły na pozostałe, czekające nas niedługo mecze. W końcu, zwycięstwo, mimo że niezbyt spektakularne, nadal jest zwycięstwem i to się liczy.

W pierwszej połowie, mieliśmy wiele sytuacji niewykorzystanych. Strzały Balcerzaka, Nasiadki, Kulesika, nie trafiały w światło bramki. W 31', swój rajd rozpoczął Maciej Magnuszewski, mijając dwóch zawodników, wpadł w pole karne, ale został powstrzymany przez obrońcę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Kibice zastanawiali się, co ich czeka po przerwie. Choć Prostki przyjechały w osłabionym składzie, skutecznie się broniły.

W przerwie spotkania, muzyka z głośników, wprawiała kibiców w dobry nastrój.

Po przerwie, trener decyduje się na szybką zmianę: za Chrzanowskiego wchodzi doświadczony Daniel Kacprzak. Gra nieco się ożywiła, lecz na korzyść Pojezierza. SKS odpowiada kontratakiem, przeprowadzając go skrzydłowo, raz z lewej, a raz z prawej strony. Po jednej z akcji, Miłek z podania Kulesika, oddaje strzał ponad bramką. Zespół nie rezygnuje z podejmowania kolejnych akcji. Po zamieszaniu podbramkowym, dobry moment wykorzystuje Maciej Zyśk, strzelając bramkę (61') dla swojej drużyny. W 64', skurcz łapie Kulesika i dochodzi do drugiej zmiany. Za zawodnika wchodzi Maciej Grzywiński. Na kolejną bramkę mieliśmy nadzieję w 69'. Strzał Miłka trafił w głowę obrońcy, piłka zmieniła kąt lotu i nie trafiła w bramkę. Kolejne zmiany podczas meczu: Kamil Miłek za Balcerzaka, Pogorzelski za Zyśka, niewiele wniosły. W ostatnich minutach meczu, na boisku pokazał się jeszcze Kwiatuszewski.

Mecz z Pojezierzem Prostki zakończył się wynikiem 1:0 dla nas. Zdobyliśmy dzięki temu 3 punkty.