Seniorzy SKS Szczytno - Wilczek Wilczkowo 2:0

Zwycięstwo nie było łatwe i do końca drużyny walczyły o korzystny wynik. Występ i bardzo dobrą grę zanotował debiutujący w pierwszej jedenastce Jakuba Kulesik, który z prawej stronie boiska obsługiwał celnymi wrzutkami w pole karne kolegów z drużyny. Po jednej z takich akcji Kulesik dośrodkował piłkę w pole karne, a tam Maciej Zyśk pięknym strzałem pietą wyprowadził SKS na prowadzenie. Po przerwie SKS Szczytno do końca nie był pewien zwycięstwa, ale akcja w końcowych minutach spotkania rezerwowych Igora Koziana i strzale debiutującego w drużynie seniorów Kacpra Kacprzaka (reprezentant kadry województwa rocznik 1999) rozwiały marzenia drużyny Wilczka Wilczkowo o korzystnym wyniku. Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ stoperów SKS Magnuszewskiego i Pietrzaka oraz bramkarza Arasimowicza mimo otrzymanej przez niego żółtej kartki za dyskusję z arbitrem spotkania.