Seniorzy - SKS Szczytno - Granica Bezledy 3:3

Kolejny remis, po 25 minutach przegrywaliśmy 0:2 po słabej grze w obronie. W 35 min trener Michał Żuk dokonał pierwszej zmiany za kontuzjowanego Dawida Czarneckiego wprowadził Bartłomieja Piórkowskiego, który po 4 min strzelił kontaktową bramkę. Wynik taki utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron SKS próbował poprawić niekorzystny wynik. W momencie, gdy zaczęliśmy przeważać i wyrównanie było tylko kwestią czasu, błąd popełnił Adam Arasimowicz i było 1:3. Po faulu na Pawle Pietrzaku rzut karny na bramkę zamienił Przemysław Augustyniak. Ambitna gra do końca opłaciła się w doliczonym czasie gry Bartek Piórkowski zdobył bramkę wyrównującą. W meczu z powodów zdrowotnych nie mogli wystąpić Igor Kozian, Łukasz Banasiak, Cezary Trzebiński, Maciej Zyśk oraz z innych Kamil Świercz.