Informacja o naborze do projektu

W zdrowym ciele - zdrowy duch - projekt rekreacyjno-sportowo-edukacyjny SKS Szczytno 2017 współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Szczycieński Klub Sportowy Szczytno ogłasza nabór dzieci w wieku 6 - 11 lat do udziału w projekcie rekreacyjno-sportowo-edukacyjnym SKS Szczytno 2017 pn. „W zdrowym ciele - zdrowy duch.”

Zadania realizowane w ramach projektu to: spotkanie z dietetykiem sportowym, piknik rodzinny połączony ze spotkaniem z piłkarzem z klubu z ekstraklasy piłkarskiej, wyjazd na obóz piłkarski, turniej piłkarski, wyjazd na mecz klubów z ekstraklasy piłkarskiej, spotkanie ze specjalistą ds. uzależnień, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz treningi piłkarskie.

Zadania z projektu będą realizowane w okresie od 01.05 do 10.12.2007 r.

Koszt udziału dziecka w projekcie to 300 zł.

Nabór odbędzie się od dnia 08.05 do dnia 12.05.2017 r. w siedzibie Szczycieńskiego Klubu Sportowego Szczytno ul. Ostrołęcka 4, tel. 500-147-894, 793 75 45 45.

UWAGA! O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.