Mecz wyjazdowy w Klewkach

Po krótkim okresie przygotowawczym, podopieczni Pawła Pietrzaka w najbliższą sobotę o godz. 17:00 rozegrają swój pierwszy mecz wyjazdowy o Wojewódzki Puchar Polski. Przeciwnikiem drużyny będzie GKS Błękitna Korona Stary Olsztyn Klewki. Będzie to sprawdzian przed meczami ligowymi. Jeżeli powiedzie się w meczu z Klewkami, następnym naszym przeciwnikiem będzie Tęcza Biskupiec (spotkanie odbędzie się 5.08.2017r.).

Choć jest okres urlopowy, to nasi piłkarze, zamiast przebywać nad otaczającymi nas jeziorami, ciężko trenują. By podtrzymać dobrą formę, spotykają się codziennie na boisku. Sezon zaczyna się rozgrywkami pucharowymi, lecz należy już myśleć o meczach ligowych, które rozpoczną się 12.08.2017r. meczem z Węgorią Węgorzewo.