Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
1:4
Zamek Kurzętnik
Mazur Pisz
4:0
MKS Ruciane-Nida
Jastrząb Ględy
3:0
Syrena Młynary
PFT DREWNEKS SAMPŁAWA
5:4
GKS Kormoran Bynowo
UKS Mini Soccer Academy Mrągowo
2:4
GLKS Jurand Barciany
CWKS Vęgoria II Węgorzewo
3:2
Sas Szansa Reszel
Polonia II Pasłęk
1:4
KLUB SPORTOWY PIAST WILCZĘTA
AS Stomil II Olsztyn
5:1
GKS Stawiguda
Motor II Lubawa
2:3
MKS Działdowo
Orzeł Janowiec Kościelny
5:1
Avista Łążyn
Pogoń Ryn
2:6
Victoria Bartoszyce
SKS Szczytno
5:10
KS 2010 Wrzesina
Wel Lidzbark
2:1
Iskra Smykówko
Iskra Narzym
0:3
KS Constract Lubawa
Torpeda Rożental
3:4
Orzeł Ulnowo
Dąb Kadyny
5:3
Agat Jegłownik
LZS Frednowy
6:0
Gmina Kozłowo
Mazur Wydminy
2:3
GKS Granica Bezledy
Pama Powodowo
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Wałsza Pieniężno
4:4   k. 4 : 3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Zatoka II Braniewo
- : -
Polonia Markusy
Agricola Mierki
5:2
Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn
Warmianka Bęsia
4:1
Reduta Bisztynek
GKS Szczytno
6:1
Wałpusza 07 Jesionowiec
Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo
4:1
GLKS ORZYC JANOWO
GKS Vel Dąbrówno
2:1
Jordan Kazanice
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Miłakowo
3:4
Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:2
GKS Wikielec
GLKS Jonkowo
2:1
KKS Warmia Olsztyn
Czarni Olecko
1:2
MKS Orzysz
KS 2010 Wrzesina
2:4
Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn
0:4
Znicz Biała Piska
Unia Susz
3:7
Polonia Pasłęk
Wilczek Wilkowo
1:3
Mrągowia Mrągowo
Orzeł Ulnowo
1:3
Radomniak Radomno
KS Constract Lubawa
4:0
Ossa Biskupiec
Łyna Sępopol
- : -
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Granica Bezledy
0:1
Victoria Bartoszyce
LKS Płomień Turznica
1:2
Motor Lubawa
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
3:1
Błękitni Orneta
KS Burza Słupy
3:6
Omulew Wielbark
PFT DREWNEKS SAMPŁAWA
3:5
Olimpia Olsztynek
CWKS Vęgoria II Węgorzewo
2:7
MKS Korsze
AS Stomil II Olsztyn
2:1
BKS Tęcza Biskupiec
Mazur Pisz
0:3
UKS Rona 03 Ełk
Dąb Kadyny
5:1
Jastrząb Ględy
Mazur Ełk
0:4
Mamry Giżycko
KLUB SPORTOWY PIAST WILCZĘTA
1:2
Zatoka II Braniewo
Pama Powodowo
0:6
Huragan Morąg
Zamek Kurzętnik
1:7
Start Nidzica
KS Wojciechy
1:9
DKS Dobre Miasto
Orzeł Janowiec Kościelny
2:1
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
1:4
Jeziorak Iława
GLKS Jurand Barciany
1:9
Żagiel Piecki
Pisa Barczewo
0:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GSZS Delfin Rybno
5:1
Grunwald Gierzwałd
Czarni Rudzienice
3:1
Zatoka Braniewo
Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn
1:1
MKS Jeziorany
Concordia Elbląg
5:3
Olimpia II Elbląg
GKS Szczytno
5:4
MZGZ LKS Różnowo
Wałsza Pieniężno
3:2
Ewingi Zalewo
Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo
1:5
LZS Frednowy
Warmianka Bęsia
1:3
Rominta Gołdap
Orlęta Rema Reszel
2:4
UKS Naki Olsztyn
GKS Vel Dąbrówno
1:0
MKS Działdowo
Fala Warpuny
0:2
Pojezierze Prostki
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
Wolny los
Wałsza Pieniężno
- : -
GSZS Delfin Rybno
GLKS Jonkowo
2:2   k. 4 : 3
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
MKS Jeziorany
3:7
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
KS Constract Lubawa
1:0
Concordia Elbląg
GKS Szczytno
1:3
Omulew Wielbark
AS Stomil II Olsztyn
6:0
Łyna Sępopol
Zatoka II Braniewo
4:3
Czarni Rudzienice
GKS Vel Dąbrówno
0:9
Polonia Pasłęk
MKS Orzysz
0:4
DKS Dobre Miasto
Błękitni Pasym
2:3
Mrągowia Mrągowo
Radomniak Radomno
5:4
Start Nidzica
Victoria Bartoszyce
1:2
MKS Korsze
Rominta Gołdap
2:1
Vęgoria Węgorzewo
Dąb Kadyny
1:4
Motor Lubawa
UKS Naki Olsztyn
- : -
Pojezierze Prostki
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2   k. 2 : 3
Olimpia Olsztynek
Jeziorak Iława
4:3
Huragan Morąg
LZS Frednowy
0:6
GKS Wikielec
Żagiel Piecki
1:7
Mamry Giżycko
UKS Rona 03 Ełk
2:5
Znicz Biała Piska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości