Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
6:2
KS Piast Wilczęta
Agat Jegłownik
2:2
KS Jastrząb Ględy
Dąb Kadyny
3:0
KS Syrena Spomlek Młynary
Ewingi Zalewo
1:1
Pama Powodowo
Tęcza Miłomłyn
1:0
GKS Kormoran Bynowo
KS Wałsza Pieniężno
2:2
MGKS Miłakowo
Pomowiec Gronowo Elbląskie
7:3
Warmiak Łukta
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
3:4
KS Wałsza Pieniężno
KS Syrena Spomlek Młynary
5:0
Pomowiec Gronowo Elbląskie
KS Jastrząb Ględy
2:0
Ewingi Zalewo
GKS Kormoran Bynowo
2:3
Agat Jegłownik
Warmiak Łukta
0:8
Tęcza Miłomłyn
MGKS Miłakowo
1:4
Dąb Kadyny
KS Piast Wilczęta
1:4
Pama Powodowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pama Powodowo
2:0
KS Jastrząb Ględy
Dąb Kadyny
3:2
LKS Tyrowo
Ewingi Zalewo
2:0
GKS Kormoran Bynowo
KS Syrena Spomlek Młynary
2:0
Tęcza Miłomłyn
KS Wałsza Pieniężno
1:2
KS Piast Wilczęta
Pomowiec Gronowo Elbląskie
0:2
MGKS Miłakowo
Agat Jegłownik
5:0
Warmiak Łukta
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrowo
1:2
Pomowiec Gronowo Elbląskie
KS Syrena Spomlek Młynary
0:2
Agat Jegłownik
KS Wałsza Pieniężno
2:5
Dąb Kadyny
KS Piast Wilczęta
0:2
KS Jastrząb Ględy
GKS Kormoran Bynowo
2:3
Pama Powodowo
Warmiak Łukta
0:1
Ewingi Zalewo
MGKS Miłakowo
2:1
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
1:1
MGKS Miłakowo
Pama Powodowo
9:0
Warmiak Łukta
Dąb Kadyny
5:3
KS Piast Wilczęta
Ewingi Zalewo
2:1
KS Syrena Spomlek Młynary
Tęcza Miłomłyn
4:1
LKS Tyrowo
KS Jastrząb Ględy
2:1
GKS Kormoran Bynowo
Pomowiec Gronowo Elbląskie
2:3
KS Wałsza Pieniężno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmiak Łukta
0:6
KS Jastrząb Ględy
LKS Tyrowo
0:4
Agat Jegłownik
Dąb Kadyny
3:2
Pomowiec Gronowo Elbląskie
KS Piast Wilczęta
3:2
GKS Kormoran Bynowo
KS Syrena Spomlek Młynary
5:1
Pama Powodowo
KS Wałsza Pieniężno
3:2
Tęcza Miłomłyn
MGKS Miłakowo
3:1
Ewingi Zalewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
2:4
KS Wałsza Pieniężno
Pama Powodowo
0:0
MGKS Miłakowo
Ewingi Zalewo
3:0
LKS Tyrowo
Tęcza Miłomłyn
2:1
Dąb Kadyny
KS Jastrząb Ględy
2:1
KS Syrena Spomlek Młynary
Pomowiec Gronowo Elbląskie
6:1
KS Piast Wilczęta
GKS Kormoran Bynowo
2:1
Warmiak Łukta
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wałsza Pieniężno
2:2
Ewingi Zalewo
LKS Tyrowo
2:3
Pama Powodowo
Dąb Kadyny
2:7
Agat Jegłownik
KS Syrena Spomlek Młynary
0:0
GKS Kormoran Bynowo
KS Piast Wilczęta
2:0
Warmiak Łukta
Pomowiec Gronowo Elbląskie
2:2
Tęcza Miłomłyn
MGKS Miłakowo
5:1
KS Jastrząb Ględy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmiak Łukta
- : -
KS Syrena Spomlek Młynary
Ewingi Zalewo
- : -
Dąb Kadyny
GKS Kormoran Bynowo
- : -
MGKS Miłakowo
Agat Jegłownik
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Pama Powodowo
- : -
KS Wałsza Pieniężno
Tęcza Miłomłyn
- : -
KS Piast Wilczęta
KS Jastrząb Ględy
- : -
LKS Tyrowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
- : -
Pama Powodowo
KS Piast Wilczęta
- : -
KS Syrena Spomlek Młynary
Tęcza Miłomłyn
- : -
Agat Jegłownik
KS Wałsza Pieniężno
- : -
KS Jastrząb Ględy
GKS Kormoran Bynowo
- : -
LKS Tyrowo
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
Ewingi Zalewo
MGKS Miłakowo
- : -
Warmiak Łukta
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości