Remis w doliczonym czasie gry

W dzisiejszym meczu z MLKS Olecko mieliśmy dużo szczęścia. Otarliśmy się o przegraną, lecz w doliczonym czasie gry, przytomnie wykorzystaliśmy szanse od losu na zdobycie  bramki.

W pierwszej połowie, doświadczyliśmy wielu bezowocnych akcji. Zespół z Olecka jednak nie dał się zaskoczyć i trzeźwo wysunął się na prowadzenie. Po przerwie, SKS także zaskakiwał ilością akcji. Zdołaliśmy wyrównać na 1:1. Wrzutu dokonał Świerszcz. Niestety nie wykorzystaliśmy sytuacji toczącej się wokół rzutu karnego. Przepłaciliśmy to wynikiem 2:1 dla Olecka. Bramkę strzelono w 90. minucie. Na szczęście, doliczony czas gry okazał się dla nas wybawieniem z całej sytuacji. W ostatnim możliwym momencie (93'), Balcerzak strzela piękną bramkę, wyrównując tym samym wynik na 2:2.

Kolejny raz, SKS pokazuje, że potrafi walczyć do końca.Tym samym dostarcza nam wielu emocjonujących przeżyć. Czoła należy pochylić także przed drużyną przeciwną - chłopcy również są w świetnej dyspozycji.

Zapraszamy do dlaczego kibicowania, jak również do śledzenia naszej strony internetowej.