Zwycięstwo w Węgorzewie!

Podopieczni Pawła Pietrzaka wygrali w swoim pierwszym ligowym meczu w Węgorzewie 4:2.

Bramki dla SKS-u strzelali Kamil Świercz 15', 2x Maciek Zyśk w 40' i 45' oraz Arkadiusz Wnuk 90'.

Pierwsza bramka padła dla SKS-u po wybiciu rzutu rożnego przez nasz zespół, bramkarz gospodarzy wybił piłkę wprost  pod nogi Kamila Świercza, który bez problemu umieścił piłkę w siatce. Gospodarze wyrównali z rzutu karnego po faulu naszego bramkarza. W 37' czerwoną kartkę otrzymał Miłek i nasz zespół grał w "dziesiątkę". Po kilku minutach gospodarze wykorzystują rzut wolny i pięknym strzałem z główki pokonują naszego bramkarza. Podopieczni Pawła Pietrzaka nie poddają się. Nasi piłkarze przeprowadzają dwie skuteczne kontry. Trzebiński wrzuca na główkę Macieja Zyśka i mamy remis. Chwile po strzale na remis, Kulesik dogrywa do Zyśka i po długim rogu zdobywa bramkę. W drugiej połowie Węgorzewo nie miało dużo sytuacji, a kropkę nad "i" stawia Arkadiusz Wnuk w doliczonym czasie gry.

Już w środę kolejny mecz SKS-u. Nasz zespół zmierzy się ze spadkowiczem 4 ligi Omulwią Wielbark. Serdecznie zapraszamy.