Mecz z Cresovią zakończył się wynikiem 2:1

W niedzielne popołudnie (26.03), piłkarze SKS'u rozegrali mecz na wyjeździe w Górowie Iławeckim z tamtejszą Cresovią. spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gospodarzy 2:1. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. Po zamianie stron, to SKS pierwszy cieszył się zdobytą bramką (48' Maciej Zyśk). Wynik ten utrzymał się do 53. minuty meczu. Gospodarze wyrównali. Kolejna bramka dla Cresovii, padła z rzutu karnego w 66''. Ten wynik utrzymał się już do końca spotkania.

Cresovia Górowo Iławeckie